Skip links

Asociaţia Părinţilor – Poţi să te implici şi tu!

Asociaţia Părinţilor – Poţi să te implici şi tu!

 

 

DONEAZĂ 2% din impozitul pe venit!

 

Dacă, anul trecut, ai realizat venituri impozabile din salarii şi doreşti ca aceşti 2% sa aibă un impact real pentru educaţia copilului tău, completează declaraţia 230. Acest lucru nu presupune niciun cost pentru tine, dar, cumulat, poate însemna mult pentru activitatea pe care asociaţia doreşte să o desfăşoare. Dacă realizezi venituri independente (PFA, inchirieri, activităţii agricole etc.) completează declaraţia 200.

 

Vino cu o SPONSORIZARE!

 

Pentru toate companiile care doresc să contribuie activ la îndeplinirea scopului pentru care funcţionează asociaţia noastră, puteţi descărca contractul de sponsorizare. Sprijină prin DONAŢII proiectele noastre şi transformă în realitate visele copiilor noştri! Contul asociaţiei este: RO52 BTRL 0130 1205 H167 02XX.

VINO cu un proiect, cu o propunere pentru a îmbunătăţi condiţiile educaţionale şi performanţele şcolare. ÎMPREUNĂ putem sa le transformăm în realitate!